Dobrodošli na naš forum! Da biste mogli da pratite sve sadržaje potrebno je da se registrujete. Ugodan boravak!
Dobrodošli na naš forum! Da biste mogli da pratite sve sadržaje potrebno je da se registrujete. Ugodan boravak!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Kad zavolis zivot, prihvatis ga onakvim kakav on uistinu jeste, prigrlis ga kao najrodjenijeg, pozelis nekada da mu se, onako blisko obratis i kazes:"Moj zivote, dobro vece. "

 

 TKO ĆE MI REĆI?

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptySub Nov 26, 2011 11:03 pm

TKO ĆE MI REĆI? 5386241018-64204728





Mi smo bića bez mira.

Utopljeni u svom dnu.

Svjetlo nam rijetko obavije dušu, čeznemo za svijetlim likovima, zato jer smo u vlastitoj tami.

U predvorju snova prolaze rasni konji, lelujaju bijele zavjese u stanu bez stanara.

Na svaki način kršim zakon života pojavljivanjem na ovom globusu.

Onog dana kad Mjesec poprimi boju krvi, zaustavit će me čuvar sna na pragu pustoši i pokazat će mi tajna vrata što vode do bagrema rascvjetalog u proljeće na proplanku svjetlosne planine.

Tko će mi reći što stoji na kraju gnjeva, na kraju duge?

Moji snovi su opustošili plameno srce i ostalo je samo mjesto za dlanove kojima pokrivam oči, jer nisu i ne mogu primiti toliku svjetlost.

Na mekanom jastuku proteklog dana odmaraju se noćne suze sa ledenim komadima srca i otpadaju jedno po jedno u ponore do dna.

Dno je mekano, štiti me od prevelike svjetlosti, umorna sam već od bježanja i utapanja u mrtvim vodama praznine.

Umorna sam od besmrtnosti ovog stanja i stalno spominjem neznano ime nekog čovjeka, koji diše prvi dah do moga.

Nema pitanja.

Umor i dalje traje, a grudni koš se diže i spušta u ritmu noćnog otkucaja srca.







Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 3:51 am

U ovom Tvom kutku, posle ovakvih reči, ja zaustavim disanje da ne poremetim lepotu, da senka ovih iskrenih i običnih reči ne pokvari čaroliju.
Prosto kad pišem kao da skrnavim bisere tvoje duše.
Najlepše i najjače je divljenje bez reči.

Oprosti, morala sam ovo da napišem.




TKO ĆE MI REĆI? 69774608
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 3:57 am

TKO ĆE MI REĆI? A href=TKO ĆE MI REĆI? 154u5o6" border="0" />Draga Suton, osjetim tvoju blagost i tvoju dragost i lijepo je što si me pozvala ovdje, na MOJ ŽIVOTE, DOBRO VEČE, jer želim ovdje podijeliti sa svim dragim ljudima ono što moja duša najbolje zna - poeziju koju, vidim, volimo svi i meditativno se uključujemo u nju - bilo u našu, bilo u nečiju drugu.
Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 4:03 am

ShadowOfSoul ::
TKO ĆE MI REĆI? A href=TKO ĆE MI REĆI? 154u5o6" border="0" />Draga Suton, osjetim tvoju blagost i tvoju dragost i lijepo je što si me pozvala ovdje, na MOJ ŽIVOTE, DOBRO VEČE, jer želim ovdje podijeliti sa svim dragim ljudima ono što moja duša najbolje zna - poeziju koju, vidim, volimo svi i meditativno se uključujemo u nju - bilo u našu, bilo u nečiju drugu.

Ja ću ponovo napisati i reći pred svima, na ovim našim prostorima, posle Vesne Parun i Desanke Maksimović, za mene, Tvoja poezija je lekovita.
Čast mi je i zadovoljstvo da krasiš ove skromne ali tople i iskrene prostore nesvakidašnjom lepotom i vremenom koje nam posvećuješ.
Nadam se i verujem da će ovaj kutak napraviti i šire i veće prostore za Tvoju poeziju. Ustvari, sigurna sam u to. TKO ĆE MI REĆI? 448152509

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 4:09 am

još jednom - hvala, draga Suton... na MOJ ŽIVOTE, DOBRO VEČE, nanizat ću cijelu knjigu, jer to želim. Inače, pišem već i drugu knjigu, a prva, ona prethodna, prije "Sjene duše" je isto gotpva, naslov joj je "Gola žena" i to su moji rani radovi.
"Sjenu duše" sam pisala od 2003. do 2011. ima 447 stranica, ilusitrirana je slikama Zorice Visković, sa www.pticica.com i nadam se da ću uskoro napraviti i pravu promociju te moje knjige. Knjiga je tiskana u samo 10 primjeraka, a doći će i bolja vremena pa će biti i više primjeraka.
Veselim se jako druženju sa ovom sjajnom ekipom i u srcu već osjećam dragost zbog svega ovog što mi se dogodilo otkad si me pozvala na ovaj lijepi sajt.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 4:12 am

TKO ĆE MI REĆI? Jadrankanaslovnicasjene
Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 4:16 am

ShadowOfSoul ::
još jednom - hvala, draga Suton... na MOJ ŽIVOTE, DOBRO VEČE, nanizat ću cijelu knjigu, jer to želim. Inače, pišem već i drugu knjigu, a prva, ona prethodna, prije "Sjene duše" je isto gotpva, naslov joj je "Gola žena" i to su moji rani radovi.
"Sjenu duše" sam pisala od 2003. do 2011. ima 447 stranica, ilusitrirana je slikama Zorice Visković, sa www.pticica.com i nadam se da ću uskoro napraviti i pravu promociju te moje knjige. Knjiga je tiskana u samo 10 primjeraka, a doći će i bolja vremena pa će biti i više primjeraka.
Veselim se jako druženju sa ovom sjajnom ekipom i u srcu već osjećam dragost zbog svega ovog što mi se dogodilo otkad si me pozvala na ovaj lijepi sajt.

Verujem i znam da hoćeš. U to sam ubeđena. Ne, nije to samo moja prevelika želja, niti odlična intuicija koju imam, ali i ta dva potencijala su jaki motivi da se ostvari nešto. TKO ĆE MI REĆI? 448152509
Intuicija obično usmeri želju u pravi smer:)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 4:24 am

htjela sam postaviti sliku, ali vidim da se moram registrirati na IMAGESHACK...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 4:25 am

Suton ::
ShadowOfSoul ::
još jednom - hvala, draga Suton... na MOJ ŽIVOTE, DOBRO VEČE, nanizat ću cijelu knjigu, jer to želim. Inače, pišem već i drugu knjigu, a prva, ona prethodna, prije "Sjene duše" je isto gotpva, naslov joj je "Gola žena" i to su moji rani radovi.
"Sjenu duše" sam pisala od 2003. do 2011. ima 447 stranica, ilusitrirana je slikama Zorice Visković, sa www.pticica.com i nadam se da ću uskoro napraviti i pravu promociju te moje knjige. Knjiga je tiskana u samo 10 primjeraka, a doći će i bolja vremena pa će biti i više primjeraka.
Veselim se jako druženju sa ovom sjajnom ekipom i u srcu već osjećam dragost zbog svega ovog što mi se dogodilo otkad si me pozvala na ovaj lijepi sajt.

Verujem i znam da hoćeš. U to sam ubeđena. Ne, nije to samo moja prevelika želja, niti odlična intuicija koju imam, ali i ta dva potencijala su jaki motivi da se ostvari nešto. TKO ĆE MI REĆI? 448152509
Intuicija obično usmeri želju u pravi smer:)

navijam i za tvoju i za moju intuiciju TKO ĆE MI REĆI? 2150200763
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 4:26 am

[img]TKO ĆE MI REĆI? Mczprk[/img]
Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 4:31 am

Jao, zaspamovasmo ovako divnu pesmu i post!

Prekrismo je i sakrismo (;
No, hajd' sad. Ja sam u horoskopu riba sa podznakom lava:)) Uvek sam verovala svojoj intuiciji, nikada me nije izdala. A ovaj lav daje mi snagu da rastresem neku svoju grivu i da zauzmem "svoj presto" u datim situacijama.

Ako bih pogađala koji si znak u horoskopu, tipovala bih takođe na ribu ili vodoliju:) TKO ĆE MI REĆI? 3916595877
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 4:57 am

Suton ::
Jao, zaspamovasmo ovako divnu pesmu i post!

Prekrismo je i sakrismo (;
No, hajd' sad. Ja sam u horoskopu riba sa podznakom lava:)) Uvek sam verovala svojoj intuiciji, nikada me nije izdala. A ovaj lav daje mi snagu da rastresem neku svoju grivu i da zauzmem "svoj presto" u datim situacijama.

Ako bih pogađala koji si znak u horoskopu, tipovala bih takođe na ribu ili vodoliju:) TKO ĆE MI REĆI? 3916595877
bik, podznak lav, mjesec u raku :)
Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 5:06 am

Dva lava i dva vodena znaka. :)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 5:09 am

i voda u emotivnom dijelu "rak" :)
a ovo je ShadowOfSoul, tj. Jadranka :)ž[img]TKO ĆE MI REĆI? 25f12jb[/img]
Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 5:13 am

Kao lutkica. A okice drage, prosto dečijeg pogleda. Ima u fotografijama članova foruma naše fotografije, možeš nas sve videti.

A sin mi je rak u horoskopu (; Najteža kombinacija koju mu je neko dodelio, jak intelekt i još jaču emotivnost(;
Za sve druge je ta kombinacija dobra, ako želite prijatelja, birajte vodene znake, ali za njih same.. jako nezahvalno. Senzibilitet do bola i dalje...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptyNed Nov 27, 2011 5:20 am

e, da ... taj senzibilitet, ali drago mi je i ne bih mijenjala ništa :)
Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? EmptySub Dec 24, 2011 6:07 pm

TKO ĆE MI REĆI? Thank-You-Glitters-53

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TKO ĆE MI REĆI? Empty
PočaljiNaslov: Re: TKO ĆE MI REĆI?   TKO ĆE MI REĆI? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TKO ĆE MI REĆI?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: PISANA REČ :: KNJIŽEVNOST :: ShadowOfSoul-
Skoči na: