Dobrodošli na naš forum! Da biste mogli da pratite sve sadržaje potrebno je da se registrujete. Ugodan boravak!

PrijemPrijem  PortalPortal  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Kad zavolis zivot, prihvatis ga onakvim kakav on uistinu jeste, prigrlis ga kao najrodjenijeg, pozelis nekada da mu se, onako blisko obratis i kazes:"Moj zivote, dobro vece. "

Delite | 

PUSTI ME...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost

PočaljiNaslov: PUSTI ME...   Pon Dec 05, 2011 1:49 am

Iz ovog jutra u sljedeću noć, uz šalicu kave, gorke kao ovaj život, ponijet ću slabi sjaj i izliječiti tijelom tvoju ranjenu dušu, položenu uz mene poput misterioznih velova što obavijaju razgolićenost svetkovine ljetnih noći.

U sljedeću noć, iz ovog beživotnog jutra, donijet ću ti morsko dno mojih želja što plove poput školjkaša sa teškim teretom na svojim slabim ramenima.

U tu noć slavlja ovih ljetnih trenutaka zalutat ću s tobom u neki piktogram magičnih oltara tvojih ljubavnih riječi, koje uvijek slome moj otpor i povedu me u te noćne šetnje visokim travama i kroz toplinu ruke u ruci dovedu tamo gdje me osvijetli polarna svjetlost mog bezdana.

Zato, pusti me da ove zlatne zore, danas tako beživotne, a sutra tako mekane, čitam iz knjige tvog života i u sljedeću noć dođem na izvor ovog što sam tako dugo čekala i dočekala – tebe.

http://shadowofsoul.blog.hr

http://www.digitalne-knjige.com/varga.php

ISBN 978-953-7673-60-4 kod NSK
Nazad na vrh Ići dole
Suton

Datum upisa : 16.08.2011

PočaljiNaslov: Re: PUSTI ME...   Pon Dec 05, 2011 2:25 am

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: PUSTI ME...   Pon Dec 05, 2011 2:28 am

hvala, Suton... i slika i video - predivno!
Nazad na vrh Ići dole
Suton

PočaljiNaslov: Re: PUSTI ME...   Pon Dec 05, 2011 2:30 am

Zar bih ja umela lepše od muzike i slike da pokažem emociju kojom odreagujem na Tvoje divne stihove.

Hvala Tebi:)

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: PUSTI ME...   Pon Dec 05, 2011 2:32 am

nije me bilo 2 dana na internetu... malo sam se odmaknula i bilo je ok... sad idem po :) novo, umjereno i fino :)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: PUSTI ME...   Pon Dec 05, 2011 2:45 am

Suton ::
Zar bih ja umela lepše od muzike i slike da pokažem emociju kojom odreagujem na Tvoje divne stihove.

Hvala Tebi:)
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska
Moderator
Moderator

Bizon
Godina : 55

PočaljiNaslov: Re: PUSTI ME...   Uto Dec 06, 2011 8:54 am

Citat :
zalutat ću s tobom u neki piktogram magičnih oltara tvojih ljubavnih riječi, koje uvijek slome moj otpor i povedu me u te noćne šetnje visokim travama i kroz toplinu ruke u ruci dovedu tamo gdje me osvijetli polarna svjetlost mog bezdana.

Zato, pusti me da ove zlatne zore, danas tako beživotne, a sutra tako mekane, čitam iz knjige tvog života i u sljedeću noć dođem na izvor ovog što sam tako dugo čekala i dočekala – tebe.

Prelepo, draga Shadow...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: PUSTI ME...   Uto Dec 06, 2011 8:57 am

hvala ti na lijepom komentaru i dodatku u glazbi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: PUSTI ME...   

Nazad na vrh Ići dole

PUSTI ME...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: PISANA REČ :: KNJIŽEVNOST :: ShadowOfSoul-
Skoči na: