Dobrodošli na naš forum! Da biste mogli da pratite sve sadržaje potrebno je da se registrujete. Ugodan boravak!
Dobrodošli na naš forum! Da biste mogli da pratite sve sadržaje potrebno je da se registrujete. Ugodan boravak!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Kad zavolis zivot, prihvatis ga onakvim kakav on uistinu jeste, prigrlis ga kao najrodjenijeg, pozelis nekada da mu se, onako blisko obratis i kazes:"Moj zivote, dobro vece. "

 

 Znaš li?

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Znaš li? Empty
PočaljiNaslov: Znaš li?   Znaš li? EmptyČet Dec 22, 2011 7:29 pm

Znaš li? 2rzx6zd

Utapa mi se glas u tvoj, roni ti pogled mojim zelenilom, svi znaju tajne šifre moga srca i ritmove koji otvaraju vrata paralelnih svjetova između nas dvoje. U virovitim grudima raste toplina, tu je izvor čežnje nezemaljske. Mogu li biti na dva mjesta istodobno, a da pri tom ne izgubim srce, a ostanem svoja? U duši se izrodio nemir iza vrata tame, gdje su zvijezde bile jedini putokaz za prolaz u spoznaju tvog srca. Imam dušu ptice koja drhti na tvom dlanu i otvara ti se polako, svevremenski i delikatno. Znaš li da opet između trepavica odlijeću neki snovi u daljine i spajaju se između dva horizonta sa jutarnjom hladnoćom? Znaš li da su otvorena jedna vrata prema bistrom izvoru u kojem se nastanio nemir i spojio me s tobom, onako... nenametljivo, a nemirno. Znaš li?



Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

Znaš li? Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaš li?   Znaš li? EmptyČet Dec 22, 2011 8:43 pm

Znaš li? 328


Znaš li da opet između trepavica odlijeću neki snovi u daljine i spajaju se između dva horizonta sa jutarnjom hladnoćom?




Šta ako je sve to samo igra čula,
samo treptaj rose, kratki ples leptira...?
Ako s prvim daškom vetrometnih frula
sve ovo u nama počne da se spira...




Zagledam u sebe, tražim tvoje oči,
i plaši me pogled s tim osmehom smelim.
Obojena slutnjom strahujem da kročim
i ne mogu ništa osim da te želim.
..
D.K.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Znaš li? Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaš li?   Znaš li? EmptyPet Dec 23, 2011 8:31 am

Znaš li? 6o24vs
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Znaš li? Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaš li?   Znaš li? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Znaš li?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ne znaš ti...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: PISANA REČ :: KNJIŽEVNOST :: ShadowOfSoul-
Skoči na: