Dobrodošli na naš forum! Da biste mogli da pratite sve sadržaje potrebno je da se registrujete. Ugodan boravak!
Dobrodošli na naš forum! Da biste mogli da pratite sve sadržaje potrebno je da se registrujete. Ugodan boravak!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Kad zavolis zivot, prihvatis ga onakvim kakav on uistinu jeste, prigrlis ga kao najrodjenijeg, pozelis nekada da mu se, onako blisko obratis i kazes:"Moj zivote, dobro vece. "

 

 Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty
PočaljiNaslov: Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti   Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti EmptyUto Dec 06, 2011 7:19 pm

Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti 2uj1m6s



Tvoje kretnje su najjednostavnije kad djeluješ razdvojeno od mene, ideš pravocrtno i kao slučajno ušetaš danas u moj dan.

Kako te dugo nisam vidjela!

Razdvojio si moje jezero mira i spokoja na dva suprotna centra i kroz prolaznost proteklih godina opet me približio k sebi.

Kako sam te samo voljela!

Potopila bih te u tim osjećanjima što su izmicala tvom pogledu.

Godinama si me pokušavao oblikovati u savršenstvo za sebe, ali nikad nisi uspio spojiti moj ritam srca sa svojim plavim pogledom.

Nepomiješanim pravilima znala sam se kretati između svjetova i zaleđena ti se vraćati u zagrljaj, tražeći tamo spokoj i uvijek sam ga nalazila.

Padale su želje požude po meni, a ti bi ih samo obrisao i prigrlio me takvu, ranjenu od drugih otpadnika iz raja koji su pokušavali kroz neku ljubav oponašati život. Nije im uspijevalo.

Znali su svi, da moja ljubav samo si ti.

I sad, dok se krećem između ta dva svijeta, odvojena od života

Iz mene isto tako raste želja, ali je nema tko obrisati i prigrliti me onako kako si samo ti znao.

Bila sam u iskušenju da ti se danas objavim, javim, ali samo sam prošla kraj tebe, u vremenu pouzdana, u srcu ledena, u duši mrtva.

Otpadnica od života, nepomiješana sa krajnostima u koje smo došli, ali još uvijek i uvijek ….znaju svi, da moja ljubav… samo si ti.




Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti   Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti EmptyUto Dec 06, 2011 8:27 pm

"...Ima u duši mojoj ožiljak koji samo u snu boli. I ne znam od kog bola on je ostao, i da li je to bilo jutro ili suton kad se urezao u moju dušu..."


Tvoje kretnje su najjednostavnije kad djeluješ razdvojeno od mene, ideš pravocrtno i kao slučajno ušetaš danas u moj dan.

Kako te dugo nisam vidjela!

Razdvojio si moje jezero mira i spokoja na dva suprotna centra i kroz prolaznost proteklih godina opet me približio k sebi.

Kako sam te samo voljela!





Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti 5281-1273066954-delicious
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti   Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti EmptyUto Dec 06, 2011 8:46 pm

Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti 154u5o6
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti   Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti EmptySre Dec 07, 2011 6:22 am

Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti 448152509 Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti 1152583637
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti   Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti EmptySre Dec 07, 2011 6:27 am

Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti 1214355593
Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti   Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti EmptySre Dec 07, 2011 7:20 am

Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Flower044gif32032025692


Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti 448152509
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti   Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti EmptySre Dec 07, 2011 8:41 am

Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti 3516062510
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti   Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti EmptySre Dec 07, 2011 8:45 am

Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti 3057161938 na Magicusu se vode bitke! to ne volim Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti 3184721475
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti   Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti EmptySre Dec 07, 2011 8:48 am

Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti 1214355593
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti   Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti EmptySre Dec 07, 2011 8:56 am

ove ikonice koje sam stavila ovdje, morala sam da bih ih kopirala na www.magicus.info
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty
PočaljiNaslov: Re: Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti   Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Znali su svi... da moja ljubav... samo si ti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: PISANA REČ :: KNJIŽEVNOST :: ShadowOfSoul-
Skoči na: