Dobrodošli na naš forum! Da biste mogli da pratite sve sadržaje potrebno je da se registrujete. Ugodan boravak!
Dobrodošli na naš forum! Da biste mogli da pratite sve sadržaje potrebno je da se registrujete. Ugodan boravak!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Kad zavolis zivot, prihvatis ga onakvim kakav on uistinu jeste, prigrlis ga kao najrodjenijeg, pozelis nekada da mu se, onako blisko obratis i kazes:"Moj zivote, dobro vece. "

 

 [b]A DOGAĐA SE...[/b]

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




[b]A DOGAĐA SE...[/b] Empty
PočaljiNaslov: [b]A DOGAĐA SE...[/b]   [b]A DOGAĐA SE...[/b] EmptyČet Jan 26, 2012 8:09 am

[b]A DOGAĐA SE...[/b] Bluecolor000561vipics

U jednom trenu kad iz finih pojedinosti izlučim onaj prostor gdje se osjećam kao netko tko je duboko prošao kroz srž, vidim da ipak ne vidim neke stvari, koje su mi postale tako drage.
Tim apstraktnim shvaćanjima u stvari puno spoznajem.
Ti, kao i tvoje oči, gledaš me, ali me još ne vidiš.
Preko oblika zalaziš u moj svijet, dok mi dozvoljavaš šetnju tvojom tamom i svijetlim stazama.
Nebo mi je naklonjeno ovih dana, iako se jutros nekako rastužilo.
Moje krhotine priznaju da su ipak povezane u cjelinu i pokušavam osvijetliti te mračne kutke u kojima ne vidiš trak svjetlosti.
Stojiš na sredini, a oko tebe je tama i to je tvoja stvarnost.
Ne vidiš dalje.
Ako je ljubav zauzela mjesto u tvom srcu, ne lutaj očima preko oblika, već kod svakog pogleda znaj, da se nešto događa.
A događa se...


http://shadowofsoul.blog.hr


http://www.digitalne-knjige.com/varga.php


ISBN 978-953-7673-60-4 kod NSK


[url][/url]
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska
Moderator
Moderator
Slovenska


Bizon
Datum upisa : 16.08.2011
Godina : 62
Lokacija : Smederevo

[b]A DOGAĐA SE...[/b] Empty
PočaljiNaslov: Re: [b]A DOGAĐA SE...[/b]   [b]A DOGAĐA SE...[/b] EmptyNed Feb 19, 2012 9:26 am

Srdacan pozdrav od Suton :)

Nazad na vrh Ići dole
 
[b]A DOGAĐA SE...[/b]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: PISANA REČ :: KNJIŽEVNOST :: ShadowOfSoul-
Skoči na: