Dobrodošli na naš forum! Da biste mogli da pratite sve sadržaje potrebno je da se registrujete. Ugodan boravak!
Dobrodošli na naš forum! Da biste mogli da pratite sve sadržaje potrebno je da se registrujete. Ugodan boravak!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Kad zavolis zivot, prihvatis ga onakvim kakav on uistinu jeste, prigrlis ga kao najrodjenijeg, pozelis nekada da mu se, onako blisko obratis i kazes:"Moj zivote, dobro vece. "

 

 SAVRŠENSTVO KRUGA

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




SAVRŠENSTVO KRUGA Empty
PočaljiNaslov: SAVRŠENSTVO KRUGA   SAVRŠENSTVO KRUGA EmptyUto Feb 28, 2012 7:44 am

SAVRŠENSTVO KRUGA 30ib3n7

Ne dodiruje me Mjesec, prozirna sam u opoziciji prema svom polaritetu što se vrti oko mene, a ne vidi me.
Tankom olovkom zapisujem svaki dah što izlazi iz njegovih grudi, ali kome su dragi ovi zapisi?
Samo meni.
Iz te suše proizašla je romboidna silueta i očima mačke pregledava svaki pedalj te ravnice gdje je bilo dno postojanja i gdje je moj polaritet kružio oko mene poput ovog globusa što se tako neumorno vrti.
U odsutnosti nečijih očiju još uvijek kradem tanke olovke i pokušavam zapisati svaki dah što mu izlazi iz grudi, ali sve mi je dalje i dalje.
Ne vide se konture, ne osjeća se lelujanje zavjese, ne pamti se glas, ne osjeća se izvor.
Zašto?
Polaritet je izgubio putanju, odlutala mu je staza u zelene morske trave iz kojih ne može naći put kući..
Dom je tamo gdje imam odsjaj tvog oka.
Dom je tamo gdje se nalaziš ti ...kao moja suprotnost ...čineći to savršenstvo kruga.


Iz knjige poezije “Sjena duše”
ISBN 978-953-7673-60-4 kod NSK

http://www.digitalne-knjige.com/varga.php



http://shadowofsoul.blog.hr


[url][/url]
Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

SAVRŠENSTVO KRUGA Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVRŠENSTVO KRUGA   SAVRŠENSTVO KRUGA EmptySre Feb 29, 2012 12:32 am

Dom je tamo gdje imam odsjaj tvog oka.





SAVRŠENSTVO KRUGA 990199156
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




SAVRŠENSTVO KRUGA Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVRŠENSTVO KRUGA   SAVRŠENSTVO KRUGA EmptySre Feb 29, 2012 5:44 am

vratila si se!!! KONAČNO!

znaš li koliko si nam nedostajala?????
Nazad na vrh Ići dole
Suton

Suton


Datum upisa : 16.08.2011

SAVRŠENSTVO KRUGA Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVRŠENSTVO KRUGA   SAVRŠENSTVO KRUGA EmptySre Feb 29, 2012 6:04 am

ShadowOfSoul ::
vratila si se!!! KONAČNO!

znaš li koliko si nam nedostajala?????

I vi ste meni puno, puno nedostajali. Često i puno sam mislila na Vas i na druženje stihom, muzikom i pesmom. Mislim da sam lakše podnela sve kroz šta sam prošla zahvaljujući vašim pozitivnim mislima i željama.
SAVRŠENSTVO KRUGA 508420120
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




SAVRŠENSTVO KRUGA Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVRŠENSTVO KRUGA   SAVRŠENSTVO KRUGA EmptySre Feb 29, 2012 6:13 am

SAVRŠENSTVO KRUGA 448152509 SAVRŠENSTVO KRUGA 575361426
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SAVRŠENSTVO KRUGA Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVRŠENSTVO KRUGA   SAVRŠENSTVO KRUGA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SAVRŠENSTVO KRUGA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: PISANA REČ :: KNJIŽEVNOST :: ShadowOfSoul-
Skoči na: